Online rezervácia parkovania na bratislavskom letisku

Letisko M.R. Štefánika zavádza toto leto novinku pre pasažierov v podobe možnosti rezervácie parkovacieho miesta vopred online. Pre pasažierov cestujúcich na leteckú dovolenku či pracovnú cestu to znamená komfort v podobe garantovaného parkovacieho miesta, bezpečného parkovania a systému dostupného 24/7.

K dispozícii je 420 parkovacích miest na parkovacích plochách P2, P3 a P4 (P3 a P4 monitorované kamerovým systémom). Samotná rezervácia je jednoduchá, platba je možná cez online platobnú bránu a v prípade, že sa vám zmenia plány, môžete svoju rezerváciu zdarma zrušiť. Rezervačný systém vygeneruje QR kód, ktorý vám pri príchode rampa načíta.

Rezervačný portál spolu s cenníkom nájdete tu.

Okrem tejto novinky je pre pasažierov od 12.júna k dispozícii ďalšia služba zvyšujúca komfort cestovania. Ide o bezplatný zvoz letiskovým mikrobusom z parkovacích plôch P3 a P4.

Návštevníci po zaparkovaní na parkovisku P3 a P4 môžu zavolať na verejne dostupné mobilné číslo +421 903 414 426. Následne ich vodič mikrobusu vyzdvihne v stanovenom čase z uvedených parkovísk alebo ich po prílete odvezie z letiskového terminálu naspäť na parkovisko.

„Veríme, že aj takýmto spôsobom vieme uľahčiť cestujúcim a návštevníkom letiska ich bezproblémový odlet alebo príchod z dovolenkovej destinácie.“ – uviedla Mgr. Veronika Tóthová, PR špecialista BTS

You don't have permission to register