Vydali sme lifestylový magazín TRAVELLER by Goldman!

 

 

Radi by sme Vám oznámili, že sme vydali náš najnovší katalóg.

 

Obsahuje výber najlepších rezortov sveta, ktoré predstavujú súčasť portfólia cestovnej kancelárie Magic Travel. Je určený všetkým cestovateľom, ktorí vyhľadávajú kvalitné dovolenkové zážitky, ako aj budúcim cestovateľom, ktorých zaujímajú novinky zo sveta cestovného ruchu alebo sa chcú jednoducho inšpirovať.

 

Katalóg sme vydali v netradičnom šate. Je obohatený o články o ikonických hotelových sieťach ako napríklad Belmond, či o nových destináciách a novo otvorených hoteloch, ktoré ešte nepoznáte.

 

Dočítate sa o netradičných zážitkoch, ako napríklad plavba ľadoborcom na Severný pól a môžete sa nechať uniesť fotografiami známeho fotografa a autora Amazing Planet, Filipa Kuliseva.

Vedeli ste, že v Saudskej Arábii práve prebieha jedna z najrozsiahlejších investícií v cestovnom ruchu všetkých čias? Alebo že napriek tomu, že precestovala takmer celý svet, dovolenky v Chorvátsku sú pre Danielu Hantuchovú tými najkrajšími spomienkami?

 

Petra Vlhová v rozhovore hovorí o tom, ako sa na horách cíti sama sebou, Jána Ďurovčíka „nedostanete“ na Eiffelovku a Štefan Klein rozpráva o lietaní ako z kníh Antoine de Saint- Exupéryho.

 

V lifestylovom časopise TRAVELLER by Goldman nájdete rozhovory s ďalšími športovcami či úspešnými podnikateľmi, príbeh Costa Navarino a rezorty zvučných mien ako napríklad Four Seasons, Six Senses, Anantara, Lux Resorts & Hotels a mnoho ďalších z každého kúsku sveta.

 

TRAVELLER by Goldman hľadajte práve teraz vo všetkých kvalitných novinových stánkoch.

You don't have permission to register