World Luxury Hotel Awards 2019

 

 

V mesiaci júl prebieha hlasovanie verejnosti, a zároveň bodovanie odbornej poroty celosvetovej prestížnej súťaže hotelov World Luxury Hotel Awards 2019.

 

História súťaže siaha späť do roku 2006, kedy ju usporiadali prvýkrát. Odvtedy vyrástla v jedno z najuznávanejších ocenení, aké hotel môže získať. Nominanti si môžu „zmerať sily“ vo vyše 99 kategóriách, ako napr. najlepší nový hotel, najlepší mestský hotel, najlepší wellness hotel, najlepší plážový hotel, a mnoho ďalších. Registrovaných je už niekoľko tisíc hotelov z celého sveta.

 

Verejnosť môže hlasovať počas 4 týždňov, a každoročne sa zapojí vyše 300.000 cestovateľov, ktorý vyberú najlepší hotel podľa vlastných skúseností. Ocenenia sa udeľujú na úrovni krajiny, regiónu, kontinentu, alebo celého sveta, to znamená, že hotel môže byť vyhlásený napríklad za najlepší plážový hotel v krajine, na svojom kontinente, alebo v jeho regióne, alebo na celom svete.

 

V roku 2018 bol medzi výťazmi napríklad aj jeden hotel v Maďarsku, a to Corinthia Grand Hotel v Budapešti, ktorý získal ocenenie za Najlepší historický hotel v regióne Východná Európa.

 

Nie je žiadnym prekvapením, že maldívske hotely zožnú každý rok nie jedno ocenenie. V roku 2018 sa stali víťazmi napríklad tieto:

 

  • Constance Halaveli Maldives – Luxury Water Villa Resort – celosvetová úroveň
  • Velaa Private Island – Luxury Private Villa – celosvetová úroveň
  • Conrad Maldives Rangali Island – Luxury Beach Resort – na úrovni krajiny
  • Constance Moofushi Maldives – Luxury Honeymoon Resort – na úrovni kontinentu

 

Hlasovať a inšpirovať sa, kam na ďalšiu dovolenku, môžete aj Vy!

 

 

You don't have permission to register