Emerald Faarufushi Resort & Spa

 

Emerald Faarufushi Resort & Spa je Deluxe All Inclusive rezort, ktorý otvára svoje brány 1. októbra 2022. Leží približne 30 minút jazdy rýchloloďou od sesterského rezortu Emerald Maldives, ponúkajúc tak hosťom jedinečnú možnosť kombinovaného pobytu. Oba rezorty vyznávajú tie isté hodnoty, len majú odlišný, pútavý dizajn.

 

Nový 5-hviezdičkový rezort, hrdý člen The Leading Hotels of the World, je miesto, kde tropická krajina a palmové listy nadnášané vánkom tvoria vstupnú bránu k rafinovanému spojeniu prírody a pôžitkárstva. Nechajte sa očariť atmosférou bosej elegancie.

 

Rezort sa nachádza na atole Raa, v severnej časti súostrovia Maledivy, na sviežom súkromnom 7-hektárovom ostrove s viac ako kilometer dlhou bielou piesočnatou plážou. Vychutnajte si luxus v obklopení nádhernej sto hektárovej lagúny s jedným z najkrajších koralových útesov v maldivskom ekosystéme.

 

Emerald Faarufushi ulahodí aj tým najnáročnejším cestovateľom, vyniká minimalistickou, no modernou architektúrou, autentickými kultúrnymi zážitkami a precízne prepracovanými službami.

 

Ostrov sa môže pochváliť 80 luxusnými vilami rozdelenými do šiestich rôznych kategórií, z ktorých je 38 plážových víl a 42 víl nad vodou.

 

LOKALITA: Raa Atoll

TRANSFER z medzinárodného letiska v Malé: 45 minút letu hydroplánom alebo 40 minútový domáci let + 5 minút jazdy rýchloloďou (ideálne pre večerné prílety)

 

GASTRONÓMIA

Rezort inšpirovaný inovatívnym konceptom Deluxe All Inclusive ponúka rôzne druhy gastronomických zážitkov, pričom všetky verne reprodukujú autentické receptúry špecifických kultúr, využívajúc tie najlepšie a najčistejšie chute a suroviny.

Rezort je ideálne miesto pre páry aj rodiny, ktoré hľadajú široký výber chutí z celého sveta.

 

Aqua Restaurant – hlavná reštaurácia na pláži s bohatými bufetmi na raňajky, obedy a večere s medzinárodnou kuchyňou

Beach Club Restaurant – reštaurácia s fascinujúcim výhľadom na lagúnu ponúka na obed špeciality grilované na rozpálených kameňoch, a pizza a pasta kútik

Carnivorous Restaurant – večere inšpirované juhoamerickou Churrascariou a brazílskymi steakhousemi

Mediterraneo Restaurant – stredomorská kuchyňa nad vodou, kde sa každý moment stáva jedinečným

Le Asiatique – Teppanyaki Restaurant – autentická ázijská reštaurácia ponúkajúca večere so zážitkovým „live cooking“

Sunset Pool and Bar Eclipse Bar – ľahké snacky, kávové špeciality, nealko nápoje, pivo a víno z celého sveta, značkový alkohol a exotické coctaily

 

10x Beach Villa

120 m²

20x Beach Villa with Pool

172 m²

Pool 4×6 m

7x Family Beach Villa

220 m²

Pool 4×6 m

2 bathrooms

39x Water Villas with Pool

172 m²

Pool 8×3 m

3x Superior Water Villas with Pool

230 m²

Pool 4×10 m

1x Presidential Beach Villa

351 m²

Pool 12×5 m

Cena na vyžiadanie

Mám záujem

Kontaktujte ma


    You don't have permission to register